1. Hayata eşitlik KAT

Eşitlikçi yaklaşımları hayatın her alanında önemsiyor, iş hayatında eşitlikçi uygulamaları odağımıza alıp yolumuza devam ediyoruz. Kadın istihdamını arttırıcı faaliyetlerle kadınların iş hayatına aktif katılımını sağlıyor ‘’İş hayatında kadının emeği varsa büyüme var’’ mottosuyla ilerliyoruz. Unvan farkı gözetmeksizin KAT ailesiyle beş yıl yol alıp #hayatadeğerKAT’an tüm çalışanlarımızdan güç alıp, iz bırakanlar köşemize isimlerini kazıyoruz. Tüm çalışanlarımıza kariyer yolculukları boyunca ihtiyaçlarına uygun çalışma alanları oluşturup, eşit olanaklar sağlıyoruz.

16 Aug

2.Hayata çağdaşlık KAT

‘’Hayat ileriye doğru yaşanır ama geriye doğru anlaşılır.’’ felsefemizle geçmişle bağlarımızı koparmıyor geçmişten güç alıyoruz. Geçmişten aldığımız güçle akıl ve bilimi harmanlayıp geçmiş ve gelecek arasında çağdaş köprüler kuruyoruz. Çağın ve global değerlerin gerektirdiği aksiyonları hızla alarak yenilikçi ve modern yapımızı her an muhafaza ediyoruz. 

Geleceğe çağdaş adımlarla yürüyor, gücümüzü KAT’lıyoruz…


16 Aug

3.Hayata yenilik KAT

KAT Mekatronik olarak; şirketimizin yapı taşlarını oluşturan tüm bölümlerde yenilikçi bakış açısı ile var olan bilgilerin geliştirilmesine ve bu bilgilerin kuşaklar boyunca aktarılmasına olanak sağlıyoruz. Yüksek kalite bilinci, yaratıcı fikir ve standartları en yeni teknolojiyle bir araya getirerek otomotiv sektöründe dünyanın önde gelen markalarına hizmet veriyoruz. Tüm süreçlerimizi, SAP ERP yazılımına bütünleşik Siemens Teamcenter Ürün Veri Yönetimi (PDM) ve Ürün Yaşam Döngüsü (PLM) yazılımları üzerinden sistematik ve etkin şekilde yürütüyoruz. Yenilikçi bakış açısı ile güncel kalmanın iş yapma biçimimizin ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyor, bu anlayışın tüm çalışanlar tarafından benimsenerek bir şirket kültürü haline gelmesi için özveri ile çalışıyoruz.

16 Aug

4.Hayata süreklilik KAT

“Sürdürülebilir istihdam” perspektifiyle kurduğumuz iş ilişkisi ile 1955 yılından günümüze uzun yıllardır emek veren değerli çalışanlarımızın varlığı sayesinde gücümüze güç katıyor, aynı perspektif ile ekiplerimize dahil ettiğimiz yeni çalışma arkadaşlarımız ile istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Kendi ihtiyaçlarımızı karşılama yeteneğinden ödün vermeden; ortak geleceğimiz için “sürdürülebilir istihdam” anlayışımızı, “ekonomik açıdan sürdürülebilirlik” ve “sürdürülebilir çevre” politikalarımızla da destekliyoruz.

16 Aug