Firmamız, 1955 yılından günümüze bir üretim şirketi olarak müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak üzere; kendi teknoloji, ar-ge ve tasarım uygulamaları ile otomotivin öncü isimlerine hizmet vermektedir.

Müşteri taleplerine yönelik iş makinaları, binek araçlar, motosiklet, hafif ve ağır ticari araçlar ve zirai araçlara hitap eden ürünler üreten firmamız; Türkiye ekonomisine, sanayisine ve ar-ge birikimine katma değer sağlamaktadır.

Yüksek kalite bilinci, yaratıcı fikir ve standartları en yeni teknolojiyle bir araya getirerek başarı öyküsünü küresel ölçeğe taşıyan firmamızda tüm süreçlerimiz, SAP ERP yazılımına bütünleşik Siemens Teamcenter Ürün Veri Yönetimi (PDM) ve Ürün Yaşam Döngüsü (PLM) yazılımları üzerinden sistematik ve etkin bir şekilde yürütülmektedir.

Üretim hacmi, ihracat performansı, teknolojik yatırımları, ar-ge yetkinlikleri ve değerli çalışanları ile sektörde varlığını sürdüren firmamız, 2015 yılından bu yana İstanbul Trakya Serbest Bölge’deki 25.429 m²’lik alana kurulu yeşil bina konseptiyle dizayn edilmiş fabrikasında faaliyetine devam etmektedir.

Misyonumuz

Yüksek kalite standardı ile yeni teknolojilere sürekli yatırım yaparak otomotiv ürünlerini hizmete sunmak, toplumun yaşam kalitesini, refahını ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Gücümüzü insan ve teknolojinin uyumundan alarak sürekli gelişim vizyonu ile çağdaş adımlarla ulusal ve uluslararası otomotiv sanayi pazarında lider otomotiv şirketi olmak.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizleri tercih etmeniz için 4 adımda sizlere kendimizi tanıtalım.

Güvenilir

Uzun yıllardır sektörde bulunan ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olan KAT Mekatronik, dayanıklı ürünleri ve yüksek güvenirlilik standartları ile bilinmektedir. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti, satış sonrası hizmet kalitesi, objektif iletişim kanalları ile iş dünyasındaki samimi ve güçlü ilişkileri güvenilirliği temel alan yaklaşımına dayanmaktadır.

Yenilikçi

Sürekli gelişen üretim gücü, prestijli markası, yüksek ürün kalitesi ve değer yaratan sürdürülebilir büyüme yaklaşımıyla büyük adımlar atan KAT Mekatronik’ in bir sırrı; yenilikçi bakış açısının mühendislik perspektifine ve kurum kültürüne yansımasıdır.

Rekabetçi

Uluslararası alanda KAT Mekatronik’ i yaratıcı ve rekabetçi kılan en önemli özellik, ürünlerin (mekanik, mekatronik, elektronik, elektromekanik) ve üretim proseslerinin, AR-GE, tasarım, geliştirme ve yüksek hacimli seri üretimi konusunda uzun yıllara dayanan birikimidir.

Sürdürülebilir

Uzun yıllara dayanan deneyimini sürekli gelişim vizyonu ile birleştiren KAT Mekatronik, sürdürülebilir büyüme stratejileri doğrultusunda bireye ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla küresel ölçekte tüm paydaşlarına değer katmaya emin adımlarla devam etmektedir.

Grup Şirketlerimiz

KUNT ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

At Kunt, we’ve worked hard to ensure that the latest technology is available for your needs. We are constantly researching and designing to be certain that we’ve got the right product for you!  We are happy to help you in any way we can. Whether you need advice or assistance from our knowledgable staff, or if you have a comment about our products or service, please don’t hesitate to contact us.Find Out how you can reach Kunt for questions or comments.

EGA ELEKTRONİK GÜVENLİK ALTYAPISI A.Ş.

Elektronik İmzayla Buluşma Noktanız!

BİONAY E KİMLİK DOĞRULAMA HİZMET SAĞLAYICI A.Ş.

biOnay İle Tüm Kimlik İşlemleri Güvende

KUNTES ELEKTROMEKANİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Telekom ürünleri dünyası